Cudowny poranek – co robić by dzień był lepszy

Cudowny poranek polega na wybraniu sobie 4-6 czynności, które będziemy wykonywali codziennie rano.

Nagłówek taki sobie z 20px wysokością W piątek 10 marca termometry pokazały w wielu miejscach ponad 30 stopni Celsjusza. W Alicante odnotowano dokładnie 32,5 stopnia. Bardzo podobną maksymalną temperaturę pokazały termometry w Walencji: 31 stopni. W stolicy Hiszpanii – Madrycie było w piątek „zaledwie” 26 stopni.

Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Synoptycy podkreślają jednak w najnowszych prognozach pogody, że taka aura nie potrwa długo. Już w poniedziałek w całej Hiszpanii znacznie się ochłodzi. Średnia temperatura spadnie w tym kraju do 12 stopni, a w południowych dzielnicach w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczy 17 stopni. Na niebie pojawi się wiele chmur. W wielu rejonach będzie deszczowo. W górach może spaść śnieg.

Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało.Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość.Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało.Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość.Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. 2bry

Ten tekst powinien mieć 14 pikseli wysokość. Wkleję trochę tekstu i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Także mieszkańcy południowej Portugalii mogą cieszyć się prawdziwie letnimi temperaturami. W piątek odnotowano tam 28 stopni. Zarówno w Hiszpanii, jak i w Portugalii wyjątkowo wysokim temperaturom towarzyszy bezchmurne niebo. Część mieszkańców postanowiła wykorzystać tą piękną pogodę i ruszyła na plaże. Również w miejskich parkach zaroiło się od ludzi, którzy korzystali ze słonecznej aury, podziwiając kwitnące rośliny.

Synoptycy podkreślają jednak w najnowszych prognozach pogody, że taka aura nie potrwa długo. Już w poniedziałek w całej Hiszpanii znacznie się ochłodzi. Średnia temperatura spadnie w tym kraju do 12 stopni, a w południowych dzielnicach w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczy 17 stopni. Na niebie pojawi się wiele chmur. W wielu rejonach będzie deszczowo. W górach może spaść śnieg.